O mnie

Tomek Pawelec:
Poznaniak ur. 15.061994r, wzrost:190cm, waga: w sezonie 68/69kg, poza 70/71kg, student Turystyki i Rekreacji na AWF w Poznaniu, reprezentant Colex Racing Team.

To może na tyle z podstawowych informacji i napiszę coś od siebie.
Rowerową przygodę zacząłem w 2011 roku, kiedy to pierwszy raz trafiłem na trening Tarisu Puszczykowo. Strasznie spodobało mi się MTB i zacząłem po prostu jeździć. Wtedy pod swoje skrzydła przygarnął mnie Rafał Łukawski i tak zaczęła się moja przygoda ze ściganiem. Wpierw trafiłem do wyżej wymienionego klubu, chwilę później już ścigałem się po całej polsce w barwach BGŻ Eska Team. Wtedy też zdobyłem swoje pierwsze medale i osiągnięcia i upewniłem się, że kolarstwo górskie to jest to w czym się realizuje. Aktualnie ścigam się w Colex Racing Team. Specjalizuje się w maratonach MTB, szczególnie na tych najdłuższych dystansach.
Kocham się ścigać, ale szczególną frajdę przynoszą mi wyścigi w górach. Moją mocną stroną są długie, ale nie za strome podjazdy. Nad innymi rzeczami ciągle pracuje i staram się je non-stop poprawiać. Nie mam swojej ulubionej trasy, ale bardzo podobały mi sie wyścigi w Karpaczu, Złotym Stoku, Głuszycy, Istebnej.
Dodatkowo jestem blogerem. Bloga prowadzę od maja 2012. Uwielbiam pisać relacje z wyścigów, radzę sobie też z pisaniem recenzji części/akcesoriów. Czasami napiszę coś od siebie, a niekiedy piszę ogólnie o kolarstwie.

1 komentarz:

  1. Kurcze, mam 179cm i ważyłem 75kg, to mówili, że jestem chudy...

    OdpowiedzUsuń